Zlot propozycje sugestie

Wszystko Off Topic
dodi
Beginner
Posty: 137
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:00

Post autor: dodi »

No to sugerujcie !

Jak nad morze to gdzie?
Jak w góry to gdzie?
bartek
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2006, 08:14

Post autor: bartek »

jak w góry to wysokie - Zakopane albo okolice.
jak nad morze to jestem za Lebą :)
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

no czyli coś obok Rys, kuznice, czy jakies takie dziury blisko, jestem za.
nad morze - rybka, byle na plaży zgodnej z unią europejską (czyli nie we władysławowie hehe) - nie no to w sumie zart ale z drugiej strony...
tekmar
Posty: 7
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 15:28
Lokalizacja: Lodz

Post autor: tekmar »

Pitu pitu - jest czlowiek ktory chce to zorganizowac to ja proponuje sie pod tym podpisac. Jak wiadomo organizacja to podstawa.
Pilke w auto wrzucic i bedzie aktywnie - ja znajac zycie jak spotkam junira, linia itp -to bede ciezary podnosic :)

Po co morze po co gory jedzmy wspolnie na mazury ;) - mahaha

Powaznie to niech kazdy proponujacy sie zastanowi KTO TO ZORGANIZUJE zanim zacznienie proponowac i propozycji oczekuje konkretnych - czyli co gdzie za ile.
Pozdrawiam
michalz
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: 3-city

Post autor: michalz »

tekmar :) dobrze gada... Dac mu piwo :)

Dokladnie najpierw niech ktos cos zrobi a nie gdyba gdzie by to nie mozna.



Ja mowie prosto jak ma byc znow 3 x trojmiasto to ja moge zorganizowac :)
termin 1 lub 2 weekend sieprnia.

Kto jest za jak wiecej niz 10 osob moge podjac sie organizacji :)
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

za.
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Za. Orientacyjny termin jakiś był już ustalany ?
bartek
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2006, 08:14

Post autor: bartek »

morze - za!
tekmar
Posty: 7
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 15:28
Lokalizacja: Lodz

Post autor: tekmar »

Cyce kochane na ch... Wam to morze - piachu od groma gwarancja pogody zadna ceny w sezonie z kosmosu - pchac sie przez pol polski (albo i cala na 1 weckend) nie lepiej nad jezierem - jest tam wsio gotowe nic nie trzeba organizowac, ja rozumiem ze wakacyjny okres itp .. najbardziej krzyczacy Warden pewnie z przyjemnoscia zechce zajac sie pelna organizacja, dowozeniem ludzi, zapewnieniem odpowiednich warunkow jak ktos przyjedzie z dzieckiem - bo i czemu mialby w domu zostawiac. Droga mlodziezy wezcie pod uwage stare grzyby (np ja - bez urazy dla innych) ktorzy maja ochote przyjechac pierd... wsio na podloge wyjsc napic sie piwka przeplynac rowerkiem wodnym i nad niczym organizacyjnym sie nie zastanawiac nawet jezeli mialbo by to pare zl wiecej kosztowac. To sa 3 dni (niecale) i 2 noclegi - niektorzy 1 przez dojazd.
Wjechac w trojmiasto i polazic po molo to ja proponuje sobie blond pinde zabrac i sie na lans umowic a nie mieszac do tego innych.

No to sie napocilem ;)
Apeluje o rozsadek.
Marcin
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Mi w zasadzie rybka, morze mi odpowiada bo mam blisko. Jeśli chodzi o mnie - to jeśli zdecyduje się pojechać, tj. nic mi nie wypadnie i pozwoli zdrowie - to dojadę nawet na koniec świata jeśli tam by miał być ten zlot. I generalnie wszystko mi jedno, mogę spać na gołej glebie i chłeptać wodę z kałuży (pod warunkiem, że będzie gdzie kupić piwo jak się kałuża skończy :P).

Jak ktoś ma ochotę to niech po prostu organizuje i tyle. Takie moje zdanie.

Pozdrawiam,
Verdan.
ODPOWIEDZ