Zlot propozycje sugestie

Wszystko Off Topic
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daymond »

kaczy
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2006, 01:00
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: kaczy »

Pomysł Izzy dobry jest! :) Blisko bym nawet miał, a GPRS nie jest taki zły. Mam karte WLAN/GPRS (Sony Ericsson) w laptoku plus simDATA z Plus GSM, więc czasem siedze po gprs będąc poza domem i nie narzekam (pewnie dlatego, że się jeszcze na modemie wychowałem).

Pozdrawiam.
michalz
Posty: 21
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: 3-city

Post autor: michalz »

Hmm spotkanie to nie po to aby na sieci siedziec :) a aby odpoczac :>


pomysl Izy fajny i w miare Tani nie wiem jak sie inni zapatruja.... na ceny bo to tez moze byc decydujace moze dopiszcie do jakiek kwoty byscie pojechali ( kwota jaka jestescie w stanie dac za osobe na jedna noc )


A pomysl Daymonda mi sie podoba ze wzgledu na osrodek....
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

me stwierdza tak. zlot jest po to zeby pogadac o debianie a potem odpoczac i sie przy okazji troche zrelaksowac.
wiec jak dla mnie tylko gory lub morze.
jestem za poza 1-14 lipca. wtedy mozemy sie spotkac na mazurach.
greetz.
Izza
Posty: 13
Rejestracja: 02 czerwca 2006, 20:51

Post autor: Izza »

warden pisze:me stwierdza tak. zlot jest po to zeby pogadac o debianie...
z tego co pamietam z ostatnich zlotow, to o debianie akurat najmniej sie mowilo :) w wiekszosci przypadkow bylo chlanie, chlanie i chlanie :) .

mi osobiscie podoba sie to ranczo "bonanza" Daymondowe, tylko ciagle mam wizje upitego towarzystwa, ktore zdemoluje wszystko co sie w okolicy znajduje :)
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

ranczo jest ok.
no nie przesadzaj Izza.... nie bylo tak zle nigdy.
tylko pojedyncze przypadki sie wylamywaly, ale to jakby co ustawimy je do pionu. (doslownie i w przenosni. :P)
badspirit
Posty: 8
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 15:43
Lokalizacja: Wroc³aw/Przeworsk

Post autor: badspirit »

no więc tak - jako że jakoś tak wychodzi że nigdy nie mogę się pojawić na zlocie - może w tym roku się uda
ranczo które zasugerował Daymond to kusząca propozycja - kwestia teraz terminu i tego ile ma potrwać taki zlot?
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

No pomysl wypasiony, tylko jest jeden problem. Weekendy niestety u mnie odpadaja, bo robie, a do konca czerwca mam sesje.

Ale oczywiscie wszystkie terminy przyjmuje bo moze jakies wolne wyskoczy lub cos :)

A to chlanie to interesujace jest, wrecz kuszace, a jjak tak stawiacie sprawe to zaczynam trening ...
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Post autor: qel »

Izza pisze:
warden pisze:me stwierdza tak. zlot jest po to zeby pogadac o debianie...
z tego co pamietam z ostatnich zlotow, to o debianie akurat najmniej sie mowilo :) w wiekszosci przypadkow bylo chlanie, chlanie i chlanie :) .

mi osobiscie podoba sie to ranczo "bonanza" Daymondowe, tylko ciagle mam wizje upitego towarzystwa, ktore zdemoluje wszystko co sie w okolicy znajduje :)
No szkoda ze nie bylem na poprzednim zlocie ale mam nadzieje ze bedzie gitara jakies Daty bo juz mniej wiecej mniejsce jest ale kiedy ???
badspirit
Posty: 8
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 15:43
Lokalizacja: Wroc³aw/Przeworsk

Post autor: badspirit »

No ja myślę, że taki zlot mógłby się odbyć np. 11, 12, 13 sierpnia br. albo przynajmniej gdzieś w okolicach tego terminu. Chodzi o to żeby każdy zebrał na to fundusze - przygotował się mentalnie fizycznie i w inny sposób ;)
ODPOWIEDZ