Zlot propozycje sugestie

Wszystko Off Topic
badspirit
Posty: 8
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 15:43
Lokalizacja: Wroc³aw/Przeworsk

Post autor: badspirit »

no jak dla mnie jest ok - mam nie daleko od domu - piasek i zalewik bedzie odpowiadal mojej girl - planuje ja zabrac jako swierzo upieczonego usera debiana :D

ceny fakt - za nocleg nie jest duzo ale chyba zywic sie bedzieby sami ;)
nie wiem jak z dojazdem bo jak patrzylem na rancho bonanza to raczej nie jest za ciekawie

to moze niech ktos jakas sonde zrobi co?

no i data - proponuje jesli 3 dni to 18, 19, 20 sierpnia jesli 2 dni to 19, 20 sierpnia
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

A jak z dostepnoscia barow/sklepow gdzie mozna kupic jakis wyskokowy napoj :) badspirit, Ty sie pewnie bedziesz orietowal w tym temacie
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daymond »

Dojazd do Bonanzy jest dość prosty, jeśli ktoś jedzie samochodem to go pomijam, pociągi wystarczy dojechać do Krzyż Wlkp. później ja odbieram, 8 osób na raz mogę zabrać do busa, z resztą Zdzichu z Rancha też ma busa. Nie wiem jak moja propozycja zostanie odebrana, ale czy mogłaby zaistnieć przedpłata tzw. miejsco-trzymajka, rzędu 10% wartości co by nam pokoje porezerowawane były?
Namioty? A namiotu ktos nie chce?
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

daymond pisze:A namiotu ktos nie chce?
To chyba jest obojetne. Aby byla pogoda to i namiot moze byc.

Mowisz aby do krzyza dojechac... To ladnych 700 kilosow prawie :)
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

no dobra. to cos ustalilismy/scie?
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

Na razie jak widzisz zbierane sa propozycje i wybierane miejsce zlotu, ale do realizacji jeszcze troche brakuje. Terminu jednego jako tako tez jeszcze nie ma. Wydaje mi sie ze zebrac wszystkie propozycje i zrobic ankiete, wtedy przynajmniej bedzie czarne na bialym co wygralo...
zjam
Posty: 49
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 15:25

Post autor: zjam »

topic z kanalu wydaje mi sie za szybko zniknol i malo ludzi wie ze jest organizowany zjazd, tazke nysle, ze dobrze by bylo go odnowic
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Post autor: qel »

zjam pisze:topic z kanalu wydaje mi sie za szybko zniknol i malo ludzi wie ze jest organizowany zjazd, tazke nysle, ze dobrze by bylo go odnowic
No zgadzam sie ale mam na to rozwiazanie mozna do Buciorka dopisac jakas reklame zrobic skladke na piwko dla LiNiA to dopisze reklame typu i kto wejdzie na kanal dostanie info o zlocie :->
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daymond »

Ja wciąż proponuję bonanzę ;) Na dobry początek stawiam dwie skrzynki piwa ;) Dostępność sklepów w Kamienniku jest. Chyba nawet z 2 ;) Bankomat - 10km.
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

I still prefer sth by the sea... ;-P
ale jak wybierzecie tak bedzie. ale od razu mowie ze tam gdzie nie ma ani gor ani morza to nie pojade, bo upic sie to moge i w łodzi ;)
(czyli wtedy glosuje za grotnikami bo mam bliziutko :P )
i zreszta wszyscy wygodnie do centrum Polski ;- ))
ODPOWIEDZ