Muzyka

Wszystko Off Topic
duo666
Posty: 79
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 19:34

Post autor: duo666 »

Floydów świetna jest Dark Side of the Moon.. taka psychodeliczna ;]

A na rower wole jednak coś w stylu Sonic Mayhem, najlepiej Adrenaline Junkie (z osta do Quake'a 2)
maciekr
Beginner
Posty: 205
Rejestracja: 13 listopada 2006, 19:27
Lokalizacja: Bielsk Podl/Warszawa

Post autor: maciekr »

disco polo TOPLES, TIME :-P ,BOYS ... :-P
d4n1el
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2007, 14:15

Post autor: d4n1el »

ja to slucham gangsta rap: ONYX (najlepszy album bacdafucup)

wydaje mi sie, ze malo kto tego slucha
debianuser
Posty: 3
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:42
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: debianuser »

Przede wszystkim moje muzyczne życie wypełnia D¯EM i Rysiek Riedel. Wychowywałem się też na twórczości Nosowskiej (Hey) i Matery (Dezerter - "jestem głupi, mam pierdolca, w uchu kolczyk, w dupie stolca!" Skandal rządził :mrgreen: ) i myślę, że na dobre mi to wyszło, bo dziś gram na bębnach i gitarze itd :) . Słucham też starego norweskiego blacku, a dla odmiany - buddy rich big band :D To te najważniejsze, moje muzyczne horyzonty są szerokie, zbyt szerokie by wymieniać :) Z tych co omijam szerokim łukiem to Disco Polo, a jeszcze bardziej mnie drażni hiphop.
psv
Beginner
Posty: 234
Rejestracja: 08 maja 2007, 13:42

Post autor: psv »

Generalnie muzyka klubowa, m.in techno (błagam nie mylić z transem, dancem itp, bo to nie to samo, można to nazwać underground techno), house, breakbeat, funky beats, breaks i takie tam podobne. Lubię też na uspokojenie słuchać jazz.
harold
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2007, 15:33
Lokalizacja: Lublewo

Post autor: harold »

duo666 pisze:Floydów świetna jest Dark Side of the Moon.. taka psychodeliczna ]
Jak na mój gust to wypada raczej mało psychodelicznie przy Ummagummie, Atom Heart Mother czy Meddle.

W genach mam miłość do Pink Floyd i Led Zeppelin. Poza tym lubię toola, sigur rós, dżem, t.love, myslovitz, placebo, kombajn do zbierania kur po wioskach, muzykę końca lata, choć czasem przychodzi ochota na sepulturę czy włochatego (nie jestem anarchistą)
Z klasyków polecam Wagnera, choć ciężko się przy nim programuje ;)
Zarov
Beginner
Posty: 195
Rejestracja: 27 maja 2006, 19:50
Lokalizacja: Wolska

Post autor: Zarov »

Jednego teraz żałuję, iż nie tworzą muzycy takich utworów jak kiedyś wyżej wspomniane Pink Floyd, Led Zeppelin...wydadzą płytę, ludzie podniecą się paroma piosenkami i po pół roku po sprawie.
Awatar użytkownika
Spass
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2007, 16:25

Post autor: Spass »

xtomashx pisze:Caliban
O tak. Caliban jest świetny. A oprócz tego lubię posłuchać Frontside, Killswitch Engage, Rage Against The Machine, Bleeding Through, Rise Against, 1125, Alexisonfire, Atreyu, Totem, Machine Head, Darkest Hour, Element Eighty...

A czasami lżejsze klimaty typu Bas Tajpan, Placebo, Indios Bravos, Grammatik, Damian Marley, Myslovitz, francuski rap...

Generalnie często i gęsto słucham muzyki.
xtomashx
Posty: 49
Rejestracja: 14 maja 2007, 10:55

Post autor: xtomashx »

Frontside
ja ich nie trawie jakos... ale pozostale zespoly owszem ;)
spider
Posty: 64
Rejestracja: 04 maja 2007, 22:16

Post autor: spider »

min:

Cypress Hill
Prodigy
Armin vam Buuren
Exploited
Chemical Brothers
Rammstein
Deep Forest
Kaliber 44
Faithless
Wu-Tang Clan
Nelly Furtado
Psycho Realm
... i dużo innych :-)
ODPOWIEDZ