Muzyka

Wszystko Off Topic
duo666
Posty: 79
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 19:34

Post autor: duo666 »

ostatnio Jerry Berlongieri jest u mnie na topie (tworzył muzykę m. in. do Descenta3), a tak ogólnie według typów to industrial rock (KMFDM, NIN, Sonic Mayhem) i muzyka elektroniczna (różne soundtracki do gier takich jak Wipe Out, Half Life.. z wykonawców to coś jak Junie XL.. Prodigy?..)
http://www.last.fm/user/duo666/
xtomashx
Posty: 49
Rejestracja: 14 maja 2007, 10:55

Post autor: xtomashx »

Natural Dread Killaz, Habakuk, Vavamuffin... ja tego slucham :)
brz
Beginner
Posty: 239
Rejestracja: 30 marca 2007, 14:21

Post autor: brz »

Zarov pisze:A Queenów pamiętacie?
Ostatnio czesto slucham. ] Wychowalem sie na Queen i zawsze mialem do nich sentyment, a muzyke tworzyli niesamowita. Freddie byl geniuszem i niech spoczywa w pokoju.
Zarov pisze:xtomashx, może coś polecisz z polskiego reggae?
Power of Trinity

Chlopaki sa z Lodzi i graja swietna muze. Podobno w te wakacje juz na pewno wydaja plyte, ktora wychodzi wychodzi i wyjsc nie moze bo SP Records brzydko sobie z nimi pogrywa. Reggae w stu procentach to to nie jest, ale jest wystarczajaco blisko. ] Jesli, oprocz reggae, ktos lubi tez troszke ciezsze brzmienia to mysle, ze 'powerzy' przypadna mu do gustu. ;]
Awatar użytkownika
Junkers
Beginner
Posty: 140
Rejestracja: 25 maja 2007, 21:00
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Junkers »

Ja też swego czasu słuchałem Queen ;-) , ale jedyną piosenką jaką zapamiętałem z tego okresu (dawno to było) to "We are the champions".Później przerzuciłem się na Myslovitz ("Długość dźwięku samotności", "Acidland", "Sprzedawcy marzeń", "Mieć czy być"), a później dopiero na cięższe brzmienia
duo666
Posty: 79
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 19:34

Post autor: duo666 »

Też wychowałem się na Queenie. Mam całą dyskografie w mp3, pół dyskografii na kasetach (!) trochę własnych składanek i koszulkę ;)
Zarov
Beginner
Posty: 195
Rejestracja: 27 maja 2006, 19:50
Lokalizacja: Wolska

Post autor: Zarov »

brz pisze:Power of Trinity

Chlopaki sa z Lodzi i graja swietna muze. Podobno w te wakacje juz na pewno wydaja plyte, ktora wychodzi wychodzi i wyjsc nie moze bo SP Records brzydko sobie z nimi pogrywa. Reggae w stu procentach to to nie jest, ale jest wystarczajaco blisko. ] Jesli, oprocz reggae, ktos lubi tez troszke ciezsze brzmienia to mysle, ze 'powerzy' przypadna mu do gustu. ;]
Hmm, według mnie to przy reggae nie leżało nawet, ale ciekawie grają. Dzięki :)
Natural Dread Killaz, Habakuk, Vavamuffin... ja tego slucham :)
Habakuka nowa płyta nie zachwyca, natomiast muszę sprawdzić jeszcze Natural Dread Killaz.

A to trochę reggae ode mnie:
http://www.sendspace.com/file/q0bggs

Co do utworów gitarowych to Dream Theater.
sKa
Posty: 73
Rejestracja: 18 maja 2007, 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: sKa »

Ogólnie lubię punk/ska/oi! ;-)
brz
Beginner
Posty: 239
Rejestracja: 30 marca 2007, 14:21

Post autor: brz »

Zarov pisze:Hmm, według mnie to przy reggae nie leżało nawet, ale ciekawie grają. Dzięki :)
lezec moze i nie lezalo, fanem tego gatunku nie jestem wiec i specem nie jestem. jak dla mnie maja dosc gesto powplatane elementy reggae i zaklasyfikowalem ich sobie jako cos z pogranicza rocka i reggae. ] poza tym, maja jeszcze inne, mniej rockowe kawalki. tak czy inaczej, jak bedziecie mieli ich zobaczyc na zywo to polecam, bo bilety niedrogie zabawa jest przednia hehe. sam staram sie zawsze na nich wpasc jak przyjezdzaja.
mlyczek
Junior Member
Posty: 979
Rejestracja: 02 sierpnia 2006, 19:17

Post autor: mlyczek »

Zarov pisze:A Queenów pamiętacie?
Zobacz do mojego userbara ;) "Zaraził" mnie mój tata (jestem za młody, aby ich pamiętać - gdy Mercury umierał miałem dopiero 3 lata), ma sporo ich kaset, ja teraz resztę mam na płytach - super muzyka do samochodu ("I'm in love with my car" :) ) koncertowe wydania niektórych utworów są genialne ("Tie your mother down"). "I want to break free" świetnie się nam wpasowało w DVD klasowe ze studniówki :) świetna grupa.

Ogólnie to słucham właściwie spokrewnionych ze sobą rzeczy - rock. Pink Floyd - też genialna grupa. Musi mi się po prostu ta muzyka podobać - słucham też czasami U2, Green Day...
brz
Beginner
Posty: 239
Rejestracja: 30 marca 2007, 14:21

Post autor: brz »

do samochodu proponuje 'don't stop me now' . niesamowity do dynamicznej jazdy, na rower tez, no i ten tekst... :]

a pink floyd nigdy mi nie podchodzil (oprocz 'another brick...', wiadomo). ostatnio nawet probowalem znowu i nie potrafie po prostu. ;]
ODPOWIEDZ