Dotkn

Wszystko Off Topic
fnmirk
Senior Member
Posty: 8273
Rejestracja: 03 grudnia 2007, 06:37

Dotknęło to Nas wszystkich...

Post autor: fnmirk »

Dotknęło to Nas wszystkich, jego przeciwników i zwolenników. Od spraw codziennych nie można uciec.
Nikt nie zna swojego dnia ani godziny. Katastrofa prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem jest tragedią trudną do opisania.
Awatar użytkownika
Katiusha
Beginner
Posty: 368
Rejestracja: 23 lipca 2008, 23:47
Lokalizacja: Z repo :P

Post autor: Katiusha »

[*] Cześć ich pamięci!
yantar
Member
Posty: 1225
Rejestracja: 07 czerwca 2007, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: yantar »

Tragiczny dzień dla Polski. Nawet trudno to wszystko ogarnąć.
Spoczywajcie w pokoju.
Awatar użytkownika
dark
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwietnia 2010, 13:56
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: dark »

[*] Życie płynie cały czas do przodu a my żyjemy ciągle w nieświadomości i nigdy nie wiemy co tak naprawdę przyniesie nam jutro.
Tak chyba poprostu musiało być.
Awatar użytkownika
xmaster
Junior Member
Posty: 558
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 08:19
Lokalizacja: /dev/piotrków tryb.

Post autor: xmaster »

Ciężko nawet cokolwiek napisać.
[*]
Awatar użytkownika
grzesiek
Junior Member
Posty: 932
Rejestracja: 06 stycznia 2008, 10:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: grzesiek »

Właśnie oglądałem jak przywieźli ciało Prezydenta i jak tak popatrzyłem to wiecie co to mi przypomniało? Jak przywozili ciała polskich żołnierzy z Iraku, którzy ginęli w obronie... no właśnie, czego!
mariom
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2009, 12:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariom »

Czego? Interesów USA, które g… nic nas nie obchodzą.


Co do tego co się stało, to ja nie wiem co za człowiek pakuje najważniejsze osoby w kraju w jeden samolot…
Awatar użytkownika
kodzik
Beginner
Posty: 175
Rejestracja: 16 listopada 2007, 16:11
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: kodzik »

Tragedia.. niestety nic nie można więcej zrobić jak współczuć rodzinom ofiar.. Pokój ich duszom [*]

Co do tego co napisał Mariom: a co by było, gdyby poleceli różnymi samolotami ? Byłaby wielka dyskusja, dlaczego marnują pieniądze podatników na kilka samolotów (przecież na powietrze nie latają) jak można było ich wsadzić w jeden.. błędne koło..
Awatar użytkownika
legend
Posty: 36
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 16:24

Post autor: legend »

Mam małą prośbę dla adminów forum, wiem ze to nikomu życia nie zwróci, ale to taki mały gest aby na czas żałoby przyciemić desing forum http://vbhelp.pl/czarny-styl-zalobny-t6 ... #post30581 ,

Taka tragedia nie powinna się wydarzyć jednak los znowu chciał i przelał Polską krew w Katyniu, chwała i pamięć wszystkim którzy zginęli, straciliśmy kawałek Polski, znowu,
Awatar użytkownika
bagsiur
Beginner
Posty: 132
Rejestracja: 01 czerwca 2008, 22:12
Lokalizacja: Będzin

Post autor: bagsiur »

grzesiek pisze:Właśnie oglądałem jak przywieźli ciało Prezydenta
Nie podobało mi sie jednak to że został przywieziony sam. Powaga chwili wymagała aby przy Prezydencie znalazła sie też jego małżonka. W końcu byli jednym ciałem i zawsze była dla niego oparciem.

Jeszcze niedawno Lech Kaczyński oceniany był na najgorszego Prezydenta w historii. Ciekawe jak czuje się teraz Majewski ze swoim marnym show, oraz autorzy wielu skeczy i kabaretów przedstawiających Prezydenta jako kogo totalnego nieudacznika. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie.
ODPOWIEDZ