obniż cen

Wszystko Off Topic

Co sądzisz na temat zwrotu niechcianego Windowsa

TAK - dla zasady i bez względu na koszty
70
61%
NIE - strata czasu
8
7%
TAK - ale nie wiem jak
30
26%
INNE - inna odpowiedź (proszę dodać komentarz w formie postu)
7
6%
 
Liczba głosów: 115

mariolaku12
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 15:25

Post autor: mariolaku12 »

jak upowalam laptopa rowniez z licencja do windowsa. i powiem szczerze ze dzisiaj tego zaluje. powinnam sama sobie dokupic windowsa i miec w kazdej chwili zeby go uzyc. a tak za kazdym razem gdy mi sie cos popsuje musze go wysylac na gwarancje ;/
apnk
Posty: 4
Rejestracja: 07 września 2012, 23:10

Post autor: apnk »

Ponieważ Toshiba mnie olała spodziewajcie się niedługo relacji z sądu :)
Rafalooo
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2013, 18:09

Post autor: Rafalooo »

apnk pisze:Ponieważ Toshiba mnie olała spodziewajcie się niedługo relacji z sądu :)
No to czekamy na info :)
Awatar użytkownika
kitka
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2013, 20:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kitka »

Zasady z nieba ale wiele umów pisze się w ten sposób głównie dlatego ze 99% użytkowników nigdy ich nie przeczyta. Jeżeli wejdziesz na drogę sądową i nie uda się im cie zniechęcić w pierwszej instancji dostaniesz propozycje ugody w zamian za nie nagłaśnianie sprawy dla której alternatywą będzie wieloletni proces na twój koszt. W ten oto sposób proceder będzie trwał nadal.
apnk
Posty: 4
Rejestracja: 07 września 2012, 23:10

Post autor: apnk »

Po 8 miesiącach przepychanek, udało mi się uzyskać od Toshiby zwrot pieniędzy za system :D Przy okazji chyba stworzyli procedury do zwrotu systemu, tak wnioskuję z pisma które mi wysłali, bo teraz na złożenie wniosku jest 30 dni od zakupu komputera (wcześniej trzeba było zrobić to przed pierwszym uruchomieniem komputera).
Awatar użytkownika
HornyStyle
Posty: 2
Rejestracja: 01 października 2013, 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: HornyStyle »

TAK - dla zasady i bez względu na koszty

Świetny temat, wielkie dzięki.!
Awatar użytkownika
Menel
Member
Posty: 1117
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 19:58
Lokalizacja: doktor informoparalityki

Post autor: Menel »

eee za dużo zabawy, skutecznie to utrudniają, raczej szukałbym sprzętu z preinstalką linuksa podobno dell i asus takie robią, ale nie mam pojęcia czy na nasz rynek jakbym nic nie znalazł z pewnością szkoda byłoby mi czasu, nerwów i zabawy w wysyłanie i czekanie na świeżo zakupiony sprzęt...
Awatar użytkownika
pone13
Beginner
Posty: 337
Rejestracja: 30 listopada 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Post autor: pone13 »

Powoli większość nowych modeli HP jest bez systemu lub z linuksem (grubo ponad połowa modeli w jednej z hurtowni, w której się zaopatruje), nie wiem czy nie ma na to wpływu stosunkowo słabe zainteresowanie klientów systemem windows 8 ? :)
Awatar użytkownika
Menel
Member
Posty: 1117
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 19:58
Lokalizacja: doktor informoparalityki

Post autor: Menel »

ogólne traktuję os'y zadaniowo, wiadomo wszystkiego na linuksie się nie zrobi i windowsa trzeba mieć pod ręką(dlatego taka licencja też się w sumie przydaje).Z czystej ciekawości ostatnio zainstalowałem ich najnowszy wynalazek, poprzednik jeszcze trzymał poziom ale '8 jest zwykłym badziewiem, nie wiem czy to za sprawą oszołoma Ballmera... ja bym nie mógł tego systemu używać na desktopie, kompletnie niepraktyczny, dlatego nie ma się co dziwić, zresztą windowsiarze nie lubią zmian ;) i balmerowcy sami sobie wbili nóż w plecy wypuszczając to na rynek..
grazka78
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2013, 16:19

Post autor: grazka78 »

Menel pisze:ogólne traktuję os'y zadaniowo, wiadomo wszystkiego na linuksie się nie zrobi i windowsa trzeba mieć pod ręką(dlatego taka licencja też się w sumie przydaje).Z czystej ciekawości ostatnio zainstalowałem ich najnowszy wynalazek, poprzednik jeszcze trzymał poziom ale '8 jest zwykłym badziewiem, nie wiem czy to za sprawą oszołoma Ballmera... ja bym nie mógł tego systemu używać na desktopie, kompletnie niepraktyczny, dlatego nie ma się co dziwić, zresztą windowsiarze nie lubią zmian ;) i balmerowcy sami sobie wbili nóż w plecy wypuszczając to na rynek..
Zgadzam się, win 8 jest tragiczny, dlatego wybrałam Debiana...
ODPOWIEDZ