Witam

Wszystko Off Topic
Awatar użytkownika
sinplez1y1
Posty: 97
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 23:25

Re: Witam

Post autor: sinplez1y1 »

to i ja się przywitam, Korzystam od lat z alkoholu i debiana i zdaje mi się, że dużo moich wcześniejszych wcieleń stąpało po tym zacnym forum. Raczej nie zadaję głupich pytań aczkolwiek mogą się takowe zdażyć. Czasami mam odpały z góry przepraszam. Jak poczuję się gorzej to zmienię tożsamość bo czasami mam problem z rozdwojeniem jaźni, szczególnie w internetach, których nie traktuję poważnie :)

Witam wszystkich
Awatar użytkownika
sinplez1y1
Posty: 97
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 23:25

Re: Witam

Post autor: sinplez1y1 »

herniezz Witaj nowy debianowcu oby apt ci dobrze chodził a cały system czekał na zadania swojego pana pokornie i pieczołowicie je wykonując troszcząc się o maszynę mu powierzoną amen :)
Awatar użytkownika
Spass
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2007, 16:25

Re: Witam

Post autor: Spass »

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Zauważyłem, że niedawno stuknęło 10 lat od mojej rejestracji. Przez dłuższy czas siedziałem na Xubuntu, ale niedawno przeszedłem na "debiano-pochodną" dystrybucję, a konkretnie Devuan Jessie. Pomyślałem, że do Was zajrzę. Udziela się ktoś jeszcze z osób przebywających w latach 2007-2009? Yampress widzę wciąż aktywny.
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Re: Witam

Post autor: Yampress »

a co. Pisze się jeszcze. w końcu od zwykłego użytkownika przez moderatora do administratora...
Yampress
Rejestracja: 09 sie 2007, 20:41
Awatar użytkownika
Spass
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2007, 16:25

Re: Witam

Post autor: Spass »

Yampress, czyli Twój wysiłek został doceniony :) A ja widzisz, wciąż "Beginner" pod awatarem. Ale to akurat prawda, lata spędzone z Xubuntu mnie raczej nie rozwinęły pod względem wiedzy o Lunuksie, a wręcz przeciwnie, konfigurując Jessie musiałem sobie parę rzeczy przypomnieć.

Postaram się tu zaglądać dość regularnie, głównie żeby nadrobić nieco zaległości, ale może będę mógł w niektórych sprawach pomóc. Od lat używam Xfce, więc głównie w tych kwestiach.
Awatar użytkownika
dedito
Moderator
Posty: 3510
Rejestracja: 18 listopada 2013, 21:07
Lokalizacja: Gliwice

Re: Witam

Post autor: dedito »

Debian też rozleniwia :)
Chcesz sobie przypomnieć podstawy to zainstaluj Archa ;)
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Re: Witam

Post autor: Yampress »

nic tak się nie psuje jak widows
]:>
Awatar użytkownika
Spass
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2007, 16:25

Re: Witam

Post autor: Spass »

Archa też swego czasu przerabiałem, ale to bardziej z ciekawości, niż z chęci używania go na co dzień. Jednak lubię nieco prostsze rozwiązania. O, znalazłem nawet swój mini-przewodnik z tamtych czasów - core 2011.08.19.

Teraz siedzę na czystym Jessie "main", ale zostawiłem sobie Xubuntu 16.04 na drugim dysku, jakby mnie czasami wzięło na jakieś granie na Steam.
Awatar użytkownika
bion
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2017, 01:27

Re: Witam

Post autor: bion »

Dobry wieczór,
Trochę juz przejrzałem i poczytałem forum. Teraz najwyższa pora się przywitać i zacząć się udzielać w tematach :)
Dadinio99
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 20:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam

Post autor: Dadinio99 »

Hej
Zablokowany