Witam

Wszystko Off Topic
thom
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 13:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: thom »

Cześć wszystkim.
Jestem Tomek. W necie używam nicku Thom. Dopiero raczkuję w programowaniu, więc pewnie będę miał sporo pytań. No nic. Do spostowania :P
typowyhandlarz
Posty: 5
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 11:40

Post autor: typowyhandlarz »

Witam. Jestem Zbigniew i z Linuxem mam styczność już kilka lat. Chętnie pomogę.
Alexer
Posty: 4
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 12:23

Post autor: Alexer »

Witam wszystkich pięknie :) Jak by ktoś poszukiwał działki budowlanej w Poznaniu to polecam te, które są dostępne na tej stronie http://www.villamorena.pl/ dobra lokalizacja i interesujące środowisko.
iszo
Posty: 34
Rejestracja: 14 lutego 2015, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: iszo »

Cześć thom miło powitać nową osobę na pokładzie : )
Wrzesniowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 września 2015, 12:32

Post autor: Wrzesniowy »

Witajcie,
Jak wielu tutaj jestem linuksowym recydywistą. Próbowałem go wiele razy ale po jakimś czasie odchodził w kąt. Dziś dzięki wirtualizacji łatwiej mieć kilka systemów obok siebie bez konieczności ciągłego przeładowywania komputera. Liczę na to, że powoli zacznę przenosić aplikacje, których używam w Debiana. Dosyć silnym motywatorem jest chęć M$ uczynienia z Windows usługi i zaszczepianie w systemie funkcji, których nie powinno tam być http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Win ... omosc.html W dzisiejszych czasach młodzież pewnie nie czyta takich książek jak "Rok 1984" czy "Nowy wspaniały świat", a szkoda.
lukasch255
Posty: 37
Rejestracja: 28 września 2015, 15:04
Lokalizacja: /home

Post autor: lukasch255 »

Witam, calkiem niedawno przenioslem sie na linuxa. System bardzo mi sie spodobal, i mimo wielu problemow z konfiguracja systemu, nie odpuszcze i nie bede juz wspieral MS. Zaczelo sie od zarabiania w internecie, a skonczylo na linuxie. Zaczalem sie takze interesowac bezpieczenstwem w sieci, masowa inwigilacja i te sprawy, mnie to po prostu przeraza. Na chwile obecna nie potrafie do konca odnalezc sie w linuxie, jako windosowy maniak, czulem sie w nim jak ryba w wodzie, tutaj natomiast czuje sie jeszcze dosyc niepewnie. Nie czuje tego "gruntu pod nogami" chociaz powinno byc calkowicie odwrotnie :D Mam nadzieję ze sie to niebawem zmieni i ogarne linuxa na tyle, na ile bym chcial :)
Pozdrawiam :)
Zaratustra
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2015, 21:46

Post autor: Zaratustra »

Witam, linuxami zacząłem bawić się niedługo przed rozpoczęciem studiów informatycznych(zarzuconych zresztą) na maszynie wirtualnej. Charakter pracy z tym systemem, oraz poczucie że pozwala on "zrozumieć" jak działa pod "maską" dla kogoś kto dużo pracuje z komputerem(np. programista - yeah!) są niezwykle satysfakcjonujące. Na dniach składam nowy komputer i natychmiast potem instaluję Debiana :)
justynaharas
Posty: 10
Rejestracja: 05 października 2015, 23:15

Post autor: justynaharas »

Witam. ja w linuxie bawie sie juz od 15 roku zycia :) ja duzo pracuje z komputerem wiec bardzo misie to przydaje
Młody
Posty: 6
Rejestracja: 25 października 2015, 14:09

Post autor: Młody »

Witam wszystkich.
Właśnie zaczynam swoją przygodę z Linuxami i programowaniem. Liczę na pomoc z waszej strony bo jestem totalnie zielony, ale pełen chęci nauki, a z czasem i z zebraną wiedzą będzie łatwiej pomagać mi innym.
Awatar użytkownika
Yampress
Administrator
Posty: 6365
Rejestracja: 09 sierpnia 2007, 21:41
Lokalizacja: PL

Post autor: Yampress »

My tez jesteśmy zieloni..
tzn ekologiczni.
witaj
Wiedz na wstępie, żer spamu nie tolerujemy, a za spam można tutaj iść siedzieć = wieczna BANicja
Zablokowany