Darowizna na Linuksa przez SMS

Wszystko Off Topic
wojak
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 04 lutego 2009, 15:59

Darowizna na Linuksa przez SMS

Post autor: wojak »

Około rok temu kupiłem telefon komórkowy z promocji za 1 zł. Haczyk był taki, że trzeba co miesiąc płacić haracz 30 zł, nawet kiedy na koncie są środki do wykonywania połączeń. W związku z tym zalega mi co miesiąc na komórce zbędna kasa, której nijak nie mogę wykorzystać. A szkoda żeby się marnowało. Gdybym miał stałe zarobki to bym zwyczajnie robił przelewy co miesiąc na niewielkie kwoty, aby okazać wdzięczność deweloperom swojego ulubionego systemu za ich ciężką i ofiarną pracę.

I tu mam pytanie - czy jest jakaś możliwość, aby na numer taki a taki o treści takiej a takiej wysłać sms-a i w ten sposób zasilić konto projektu Debian? A jeżeli nie da się w ten sposób wspomóc samego Debiana to może chociaż da się te forum? Wielokrotnie znajdowałem tutaj rozwiązanie swoich problemów i jestem za to wdzięczny.
giaur
Member
Posty: 1915
Rejestracja: 25 maja 2007, 22:16

Post autor: giaur »

W jakiej sieci masz? Możesz ładować pre-paidy dla innych ze swojego konta? Mi ciagle brakuje kasy :-P
trinh
Posty: 5
Rejestracja: 03 czerwca 2009, 00:59
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: trinh »

Obecne marże w tego typu płatnościach nie są warte zachodu, chyba że ktoś się naprawdę na to napali :p

Pogadaj więcej z dziewczyną, rodziną :)
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Beginner
Posty: 306
Rejestracja: 23 listopada 2008, 17:00
Lokalizacja: Warta

Post autor: shevchenko1987 »

Dlatego nie warto brać MIX'ów ;-) Lepszy zwykły pre-paid.
Awatar użytkownika
KeFaS
Beginner
Posty: 368
Rejestracja: 22 października 2008, 02:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KeFaS »

Ja mam na pre-paidzie w Heyah "nadmiar" kasy, więc wydaję to na Internet przez EDGE/GPRS. Niedługo np. jadę na mazury to się przyda, żeby być na bieżąco.
ODPOWIEDZ