Potrzebny dobry i tani hosting

Wszystko Off Topic
PhockouS

Potrzebny dobry i tani hosting

Post autor: PhockouS »

Co możecie polecić?
kurdak
Posty: 90
Rejestracja: 28 września 2007, 02:10
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: kurdak »

Mam swój prywatny hosting.
Właśnie go testuję, jeśli jesteś zainteresowany i masz domenę to 1 GB za darmo dam na czas testów.
silentwr
Beginner
Posty: 133
Rejestracja: 08 marca 2009, 03:45

Post autor: silentwr »

PhockouS, ja od kilku lat korzystam z oferty http://webd.pl
Mają duży wybór, bardzo przystępne ceny, naprawdę dobry uptime i profesjonalną obsługę klienta.
ponton
Beginner
Posty: 406
Rejestracja: 24 stycznia 2007, 01:40
Lokalizacja: Kalisz/Wroc³aw

Post autor: ponton »

A ja mam stronkę na http://www.firehost.pl i nie narzekam.
PhockouS

Post autor: PhockouS »

ponton pisze:A ja mam stronkę na http://www.firehost.pl i nie narzekam.
O, całkiem ciekawa opcja - 5 złotych miesięcznie :-) Aktualnie nie śmierdzę groszem, dlatego cenię sobie właśnie taką formę płatności.

Szybko Ci tam wszystko działa? Co do webd zrezygnowałem po tym co przeczytałem w sieci na ich temat.
Awatar użytkownika
Inquistor
Beginner
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2007, 20:48

Post autor: Inquistor »

Kiedyś na ovh.pl była genialna promocja na serwery. Domena .info + 1GB przestrzeni / 30GB transfer za 20zł (do tej pory sie tego trzymam :P). Nie jestem na bieżąco, ale webd bym nie polecał choćby ze względu na stare czasy.
PhockouS

Post autor: PhockouS »

Inquistor pisze:Kiedyś na ovh.pl była genialna promocja na serwery. Domena .info + 1GB przestrzeni / 30GB transfer za 20zł (do tej pory sie tego trzymam :P). Nie jestem na bieżąco, ale webd bym nie polecał choćby ze względu na stare czasy.
Właśnie używam ovh od dłuższego czasu ale strasznie muli :-/ Jak sądzisz czy to wina ich serwerów czy może Wordpressa?
Awatar użytkownika
Inquistor
Beginner
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2007, 20:48

Post autor: Inquistor »

PhockouS pisze:
Inquistor pisze:Kiedyś na ovh.pl była genialna promocja na serwery. Domena .info + 1GB przestrzeni / 30GB transfer za 20zł (do tej pory sie tego trzymam :P). Nie jestem na bieżąco, ale webd bym nie polecał choćby ze względu na stare czasy.
Właśnie używam ovh od dłuższego czasu ale strasznie muli :-/ Jak sądzisz czy to wina ich serwerów czy może Wordpressa?
Mam Wordpressa na swojej stronie i chodzi całkiem nieźle. Możliwe że jest to kwestia położenia hosta. Masz 1000GP czy inny pakiet ?
PhockouS

Post autor: PhockouS »

Inquistor pisze:
PhockouS pisze:
Inquistor pisze:Kiedyś na ovh.pl była genialna promocja na serwery. Domena .info + 1GB przestrzeni / 30GB transfer za 20zł (do tej pory sie tego trzymam :P). Nie jestem na bieżąco, ale webd bym nie polecał choćby ze względu na stare czasy.
Właśnie używam ovh od dłuższego czasu ale strasznie muli :-/ Jak sądzisz czy to wina ich serwerów czy może Wordpressa?
Mam Wordpressa na swojej stronie i chodzi całkiem nieźle. Możliwe że jest to kwestia położenia hosta. Masz 1000GP czy inny pakiet ?
A co to znaczy? Mam darmowy serwer u nich.
Awatar użytkownika
Inquistor
Beginner
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2007, 20:48

Post autor: Inquistor »

Czyli pewnie korzystasz z 60free.ovh.org. Ja korzystam z płatnego serwera i wszystko jest ok.
ODPOWIEDZ