ZLOT #debian.pl ostateczne uderzenie

Wszystko Off Topic
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

ZLOT #debian.pl ostateczne uderzenie

Post autor: daymond »

Lokalizacja: Wilcze Doły - Gościm koło Drezdenka
Termin: 25-27 sierpień
Rezerwacja: nie potrzebna ze względu na końcówkę sezonu około 15 miejsc w pokojach znajdzie się i nieograniczona ilość miejsc w kempingach i namiotach
Target: Debianoholizm
Ceny:
pokój za os. 40zł
namiot - 5zł
osoba w namiocie - 10zł

/me osobiście stawia dwie skrzynki piwska, właściciel Wilczych - czyli mój jakby wój - powiedział że chłodzi karton Finlandii ;)

Proszę tylko ażeby ktoś zrobił łebpejdża z formularzem gdzie będziemy mogli się zapisywać,
*Imię Nazwisko,
*telefon kontaktowy,
*forma dojazdu
-własny
-pociąg
-autobus
*lokalizacja dojazdu,
-bezpośrednio
-stacja kolejowa w .......
-dworzec PKS
*termin przyjazdu,
*długość pobutu,
*ilość osób towarzyszących,
*wymagania dodatkowe:
*spanie:
-pokój
-namiot
-whatever
*jedzenie:
-prowiant własny
-stołówka
*OSTATECZNE POTWIERDZENIE PRZYJAZDU

Dla mnie ważna jest forma, lokalizacja i data przyjazdu żebym mógł poodbierać ludzi, ale nie więcej jak 8 osób na raz bo mi do busa tylko 8 wejdzie ;P


Pozdrawiam
Damianek (http://www.czyczyro.name)
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Ja się deklaruje, z danymi poczekam do formularza, tutaj tylko napomknę, że mogę zabrać dwie osoby z okolic Olsztyna.

Pozdrawiam ...
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Post autor: qel »

jak to dokogo wplacac ?? i gdzie lista kto jedzie ?
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Będzie jak ktoś zmajstruje formularz, ja bym zmajstrował jakbym miał czas i dostęp do serwera z bazą. Może jutro coś się pojawi, w razie czego dam znać :)
sup
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2006, 22:53

Post autor: sup »

Verdan pisze:Będzie jak ktoś zmajstruje formularz, ja bym zmajstrował jakbym miał czas i dostęp do serwera z bazą. Może jutro coś się pojawi, w razie czego dam znać :)
mam nadzieje, że się nie obrazisz, że się nudziłem []formularz chętnych[/URL] <;
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi proszę o kontakt.
Jeżeli uważacie, że część danych powinna być tajna to napiszcie, usunę ją z publicznego dostępu, a pełne dane przekaże organizatorowi.
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Nie obrażę się :) Bardzo dobrze, ja nie bardzo miałem na to czas. Teraz tylko trzeba jeszcze ludzi zagonić do wypełniania formularz, a i możesz zmniejszyć czcionkę trochę :P
sup
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2006, 22:53

Post autor: sup »

Verdan pisze:Nie obrażę się :) Bardzo dobrze, ja nie bardzo miałem na to czas. Teraz tylko trzeba jeszcze ludzi zagonić do wypełniania formularz, a i możesz zmniejszyć czcionkę trochę :P
Czcionka zmniejszona [;.
edit: poprawiony bug z polem 'Potwierdzenie', pierwsze 3osoby na liście maja 0 niezależnie czy zaznaczyli, czy nie, proszę o kontakt (/msg sup) w celu poprawienia.
qel
Posty: 31
Rejestracja: 29 maja 2006, 09:01
Lokalizacja: Janowiec Wlkp.

Post autor: qel »

Sup cos z skryptem chyba jest nie tak ... wes lokni .
warden
Posty: 9
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 00:36

Post autor: warden »

z tego co widze to jakos niewiele osob sie wybiera w to niegórowe ani niemorzowe miejsce zlotu ;)
Awatar użytkownika
LiNiO
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:27
Lokalizacja: Zamość

Post autor: LiNiO »

ja sie chyba wybieram, wlasnie za chwile wyjezdzam ;)
ODPOWIEDZ