ZLOT #debian.pl ostateczne uderzenie

Wszystko Off Topic
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daymond »

ogólnie to jest smutne, ponieważ dwie osoby tylko potwierdzyły przyjazd, jak ja mam coś załatwić jak nie wiem nawet kto na pewno jedzie? Powoli przestaje mnie kręcić organizowanie tego, może każdy na własny rachunek załatwi sobie wszystko? Zadzwoni umówi hotel itd? ¯eby później nie było do mnie niepotrzebnych pretensji że czegoś nie dopiąłem.

Pozdrawiam
lulek
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 15:00
Lokalizacja: G³ogów

Post autor: lulek »

Bo nie wiadomo gdzie potwierdzac ;) Dawno na kanale nie bylem, ale zna zlot zlece :P
czarny404
Posty: 75
Rejestracja: 09 lipca 2006, 08:15

Post autor: czarny404 »

Tak rozważam przyjazd... przemówiła do mnie skrzynka wódki :-D Tylko za nic nie mam pojęcia gdzie to może być może jakieś odniesienie do 50k miasta? Kwestia jest taka że w piątek jeszcze pracuje i nie wiem co z tego wyniknie :-). Generalnie nie załamuj się ja dopiero się zoriętowałem jak dostałem maila więc może inni też się zoriętują :)
howks
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 20:53

Post autor: howks »

Warden ty nie gdybaj tylko sie pakuj :)
Howks
Verdan
Posty: 80
Rejestracja: 06 czerwca 2006, 17:49

Post autor: Verdan »

Ja bym pojechał, tylko jest mały problem -- daleko. Jeśli jedzie ktoś przez Olsztyn albo okolice, i by zabrał mnie i kumpla ze sobą, to pojawię się na pewno. Rozważam jeszcze dojechanie stopem, ale to ponad 550 km ode mnie, więc ciężko będzie dojechać jednego dnia :P
daymond
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: daymond »

WITAM wszystkich w chwili obecnej zarezerowowałem dla nas 6 pokoi dwuosobowych z łazienkami od piątku do niedzieli.

Cena pokoju - 40zł od osoby na 2 noclegi, 50zł jeden nocleg
Cena wyżywienia całodziennego - 40zł
Jeśli ktoś chce namiot - oczywiście musi go zabrać.
W chwili obecnej oprócz tych 6 pokoi jest jeszcze kilkanaście miejsc wolnych więc z tym nie ma problemu.

Kontakt do mnie w razie pytań: 604331162, or damian@czyczyro.name

Ja na miejscu postaram się być już o godzinie 13:00, jeśli jedzie ktoś z okolic szczecina to mogę zabrać.

Pozdrawiam
bartek
Beginner
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2006, 08:14

Post autor: bartek »

Jeśli chodzi o wyjazd to ja niestety mam za daleko i za mało czasu na przejazd. Ale z góry zapowiadam następny debmetting w zimie ;-)
ODPOWIEDZ