Czym si

Wszystko Off Topic
ms-trex
Beginner
Posty: 386
Rejestracja: 29 listopada 2006, 18:24

Czym się golicie?

Post autor: ms-trex »

Witam,
chciałbym sobie uprzyjemnić tę znienawidzoną przeze mnie czynność i kupić jakąś sensowną maszynkę, zastanawiam się nad Wilkinson Quattro Titanium Precision. Używa może ktoś z was tego wynalazku, super wygląda w opisach ale jak się sprawuje w rzeczywistości, czy ona ma ruchomą główkę, próbowałem 2 takie ruchome maszynki to się ogolić tym nie mogłem. Dają jakiś efekt te wibracje maszynki, do czego służy te 5 ostrze? Nie wiecie jak z wkładami do tego modelu, czy można kupić gdzieś takie jak w oryginalnym zestawie? :D
7PGXW
Beginner
Posty: 197
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 11:52

Post autor: 7PGXW »

Ja mam Gillete Fusion z pięcioma ostrzami. Wibracje trochę dają. Generalnie opłacało się. W porównaniu z dwoma ostrzami różnica jest ogromna. :mrgreen:
AdeBe
Junior Member
Posty: 825
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 14:41

Post autor: AdeBe »

Ja używam elektrycznej maszynki Brauna, dałem za nią 2 lata temu jakieś 200zł.
Ale przynajmniej wyglądam po niej normalnie, bo po jakiejkolwiek zwykłej wyglądałem jak zakrwawiony prosiak. I żadna konwencjonalna nie dawała efektu (a przetestowałem ich sporo).
Awatar użytkownika
kowbi
Posty: 28
Rejestracja: 09 sierpnia 2006, 07:50
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kowbi »

7PGXW pisze:Ja mam Gillete Fusion z pięcioma ostrzami. Wibracje trochę dają. Generalnie opłacało się. W porównaniu z dwoma ostrzami różnica jest ogromna. :mrgreen:
Dzisiaj Mikołaj też mi kupił dokładnie taką samą maszynkę - Gillete Fusion. Wybróbuje ją po 24 grudnia, więc dopiero będę mógł cokolwiek o niej powiedzieć.
thalcave
Junior Member
Posty: 526
Rejestracja: 03 maja 2007, 19:57
Lokalizacja: gdynia

Post autor: thalcave »

Ja używam Mach3. Póki co nie narzekam, Ale dawno dość kupowałem ją.
RGR
Posty: 33
Rejestracja: 12 września 2008, 10:43
Lokalizacja: Stroza k. Lodzi

Post autor: RGR »

Ja ostatnio używam jakiegoś taniego Vilkinsona i zauważyłem jedną zaletę u niego, mianowicie ma tak skonstruowane ostrza, że pianka zmieszana z włoskami zarostu nie wbija się pomiędzy ostrza tylko przechodzi "na wylot", w odróżnieniu do Gilette gdzie po jakimś czasie maszynka pomimo dobrych ostrzy znacznie gorzej cięła z uwagi na zapchanie mieszanką piany z zarostem.
sidjestgit
Beginner
Posty: 181
Rejestracja: 06 grudnia 2008, 17:55

Post autor: sidjestgit »

Tez od jakiegos czasu jade na Gillete Fusion i wiem ze sie potrafi przytkac - ale jesli ktos sie goli raz na 24 lub 48h to nie powinna sie zapychac (no chyba ze na "gorylu")
(wilkinsona mialem raz w zyciu okazje potestowac - na wyjezdzie kumpel mie wsparl - wiec odniesienia nie mam)

Ja sie nie czesto gole - a jak juz sie gole to - najpierw jade szybko elektryczna i szlifuje Gillet-em - maska wtedy mniej dostaje w kosc :)
winnetou

Post autor: winnetou »

Dziękuję...
ms-trex
Beginner
Posty: 386
Rejestracja: 29 listopada 2006, 18:24

Post autor: ms-trex »

A powiedzcie czy w tych maszynkach Gilette Fusion główka jest mocno elastyczna, bo tak jak mowilem nie umiem się taką maszynką ogolić jeśli lata na wszystkie strony.
PhockouS

Post autor: PhockouS »

Wilkinson z 3ma ostrzami :)
ODPOWIEDZ