Linux World

Zbiór odnośników do interesujących stron www
parox
Posty: 19
Rejestracja: 12 lutego 2008, 23:43
Lokalizacja: Prudhoe

Linux World

Post autor: parox »

Witam.
Chciałbym serdecznie zaprosić na Linux World, Stronę poświęconą ogólnie Newsom, artykułom i downloadem ze świata Linux. Co prawda strona wygląda jeszcze na mało rozbudowaną ale ma dopiero 2 Dni :)

W planach mam Też zmianę domeny na wygodniejszą :)

Pozdrawiam parox
Awatar użytkownika
ruun
Member
Posty: 1366
Rejestracja: 29 marca 2007, 21:07
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: ruun »

nie ma rss
Awatar użytkownika
qbsiu
Beginner
Posty: 491
Rejestracja: 19 marca 2007, 19:47
Lokalizacja: £DZ

Post autor: qbsiu »

Coraz więcej serwisów związanych z linuksem... To jest plus duży :-)
Dużo serwisów mam ustawionych w rssach i większość tematów się dubluje :-/ i jest to troszkę denerwujące.... :evil:
tadzik
Beginner
Posty: 183
Rejestracja: 29 grudnia 2007, 20:36
Lokalizacja: Warszawa/Izabelin

Post autor: tadzik »

chętnie się zgłoszę do pomocy, tadzik1990@jabberpl.org, tadzikes@gmail.com
pozdrawiam
Bober
Beginner
Posty: 113
Rejestracja: 17 września 2007, 13:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Bober »

Bardzo fajnie że powstaqje nowy serwis :) Dziwi mnie tylko proba założenia kolejnego forum o Linuxie i potrzeby logowania choćby po to aby zabłosować w ankiecie... Ja wiem ze PHP-Fusion robi wiele za nas, ale te rzeczy mozna wylaczyc. Tak naprawde forow w internecie jest jak psow.... Nie wiem czy jest sens zakladania kolejnego.
Zarov
Beginner
Posty: 195
Rejestracja: 27 maja 2006, 19:50
Lokalizacja: Wolska

Post autor: Zarov »

Tak jak panowie powiedzieli wyżej, dobrze że jest tego więcej ale szkoda że tak ubogo. Zawsze coś zaczynając staram się by nie udostępniać pustej strony itd., bo to nie wygląda ciekawie.
maciekr
Beginner
Posty: 205
Rejestracja: 13 listopada 2006, 19:27
Lokalizacja: Bielsk Podl/Warszawa

Post autor: maciekr »

Bardzo nie ładnie jest kopiować żywcem wiadomości z dobreprogramy.pl, chyba że to ten sam autor i chyba że jest podane źródło w innym razie łamie się regulamin.
Gr33n_k3y
Posty: 36
Rejestracja: 31 stycznia 2008, 22:00

Post autor: Gr33n_k3y »

Taka sytuacja ma też miejsce w świecie hakierow :) Dzieciaki po 14 lat zakladaja cms., pozniej kopiuja arty z innych stron i reklamuja wszedzie gdzie sie da aby tylko licznik bił w góre... Nie ma sensu tworzyc takich stron, szkoda czasu...
parox
Posty: 19
Rejestracja: 12 lutego 2008, 23:43
Lokalizacja: Prudhoe

Post autor: parox »

Tak ale też można rozwinąć takim sposobem stronę a potem samemu Tworzyć i zamieniać, nie ;>
Zarov
Beginner
Posty: 195
Rejestracja: 27 maja 2006, 19:50
Lokalizacja: Wolska

Post autor: Zarov »

Parox później to może być .... najlepiej od samego poczatku przyłożyć się bo tak nie zachęcicie Linuksiarzy do przeglądania tego serwisu. Po co mam czytać tu jak przekopiujecie to np z Jakilinux.org a tam to już parę godzin temu czytałem.
ODPOWIEDZ