Rtorrent - szybka instalacja i konfiguracja

Archiwalne, stare wpisy FAQ i HowTo Użytkowników
denanten
Posty: 15
Rejestracja: 18 czerwca 2007, 19:23

Post autor: denanten »

Mam problem, gdy program połączy się już z serwerem i ma zaczynać sciągać wyskakuje błąd

Kod: Zaznacz cały

Storage error: [File chunk write error: Nie ma takiego urz�~Edzenia.] 
Wie ktoś jak z tym się uporać?
ludwikc
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 00:53

Post autor: ludwikc »

Matius pisze:Niestety rtorrent jeszcze nie ma funkcji tworzenia torrentow
czy jest wobec tego inny klient tekstowy, który ma taką funkcję?

pozdrawiam,
ludwikc
Awatar użytkownika
parrotlarch
Beginner
Posty: 393
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 07:31
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: parrotlarch »

rtorrent jest naprawdę bardzo fajny, lekki i konsolowy. bardzo chciałbym zastąpić windowy soft, ale niestety żaden klient nie ma szans z uTorrentem. Dawałem rtorrentowi nie raz szansę, ale tam gdzie u znajduje mi 1100 seedów, r znajduje 750. z prędkością też kiepściutko. u wyciska dwa razy większe transfery. na serio chciałbym zastąpić uTorrenta, ale co poradzić...
LoOkas
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2007, 09:09
Lokalizacja: ¯ywiec

Post autor: LoOkas »

Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć jak ustawić rtorrenta i jakim poleceniem by seedował po zakończeniu? np. 5 dni ? lub cały czas ?
Awatar użytkownika
Matius
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwietnia 2007, 17:01
Lokalizacja: z nieba :)

Post autor: Matius »

LoOkas pisze:Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć jak ustawić rtorrenta i jakim poleceniem by seedował po zakończeniu? np. 5 dni ? lub cały czas ?
Ten wpis w configu(rtorrent.rc) jest za to odpowiedzialny wystarczy ustawić według swoich upodobań i odkomentować.

Kod: Zaznacz cały

# Stop torrents when reaching upload ratio in percent, 
# when also reaching total upload in bytes, or when 
# reaching final upload ratio in percent. 
# example: stop at ratio 2.0 with at least 200 MB uploaded, or else ratio 20.0 
#schedule = ratio,60,60,stop_on_ratio=200,200M,2000
kwadraciak
Posty: 7
Rejestracja: 22 sierpnia 2007, 12:27
Lokalizacja: Warsiawa

Post autor: kwadraciak »

viTAM!

@parrotlarch
Dzieki za zwrocenie uwagi na zalety uTorrenta uruchomionego w loaderze do gier firmy M$! Niemniej, loooknij na pracusiow .

Pzdr!
m99
Posty: 62
Rejestracja: 11 września 2007, 13:07

Post autor: m99 »

Mam taki problem ciagle gdy chce cos sciagnaca pokazuje mi :

Kod: Zaznacz cały

 Tracker: [Failure reason "Connection limit exceeded! You may only leech from one location at a time."]
Co jest nie tak?
rocku
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2007, 15:46

Post autor: rocku »

Witam,
planuję napisać program w Perlu do komunikacji z rtorrentem i z tego co poczytałem, to jedyny interfejs do tego zdatny to XMLRPC. Nie miałem wcześniej do czynienia z tym protokołem, ale z tego co zdąrzyłem poczytać to wydaje się on bardzo prosty w implementacji, stąd zastanawiam się z czego wynika konieczność (link) stosowania serwera HTTP przy komunikacji z rtorrentem przez ten protokół? Próbował ktoś z niego korzystać? Jak najprościej zorganizować socket'a?
jamaall
Posty: 14
Rejestracja: 29 grudnia 2007, 14:48
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a/Wrocek

Post autor: jamaall »

Witam!
Czy w trakcie pobierania w RTorrencie istnieje możliwość dodawania nowych trackerów? Jeżeli tak to w jaki sposób? Z tego co znalazłem w google wynika, że jest to możliwe, jednak nie spotkałem się z żadnym sensownym opisem...
Awatar użytkownika
ShinnRa
Beginner
Posty: 457
Rejestracja: 05 marca 2007, 23:05
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ShinnRa »

rocku, to akurat zostało pomyślane głównie o tworzeniu web interfejsu dla rtorrenta tab by go można było obsługiwać z poziomu www. Ale przy odrobinie wysiłku można skorzystać w sumie z dowolnego języka skryptowego czy c/c++
Zablokowany