C++ - różnica mi

Potrzebujesz pomocy z C, C++, perl, python, itp.
Rad
Member
Posty: 1208
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 15:05

Post autor: Rad »

Może Vim początkowo odpycha, ale najwydajniej się w nim pisze i ogólnie najwygodniej.
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Jabber pisze:Może Vim początkowo odpycha, ale najwydajniej się w nim pisze i ogólnie najwygodniej.
Nom, może nawet spróbuję jeszcze na nim popracować. Po trochu i może się przyzwyczaję.



Pozdrawiam!
Witek Baryluk
Beginner
Posty: 207
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 01:49
Lokalizacja: Kraków za firewallem

Post autor: Witek Baryluk »

warto sobie zamienić plik /usr/bin/mcedit na link do vim :) Troche pomaga przezwyciezyc nawyki :)


pozdrowienia od zagorzałego mceditowca :) (vimuje czasami, nie potrzebuje aż tak wypasionego edytora jak wim, moja efektywnośc zwiększyła by się może z 5%, a raczej mi się nie chce inwestowac w to :D )
POX
Beginner
Posty: 118
Rejestracja: 26 czerwca 2006, 17:58
Lokalizacja: Nowogrodziec

Post autor: POX »

Do rozpętania flame war brakuje jeszcze zwolennika Emacsa, no ale jak głosi plotka, ci ostatni są zajęci jakąś sprawą z sendmailem... ;)
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Ja nie lubię emacsa, nie podoba mi się. Jestem zwolennikiem mc i koniec :) ale kto wie, kto wie, może kiedyś vim :P


Pozdrawiam!
Lorenzo
Beginner
Posty: 262
Rejestracja: 15 sierpnia 2006, 16:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lorenzo »

Witek Baryluk pisze:
Lorenzo pisze:Wszystko zalezy od kompilatora. gcc ma akurat rozszerzenie źródeł w głebokim poważaniu...
A nie prawda.
No fakt. Zagalopowałem się ;-)
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

Ej, a powiedzcie z jaką końcówką Wy zapisujecie. Ja zawsze biorę .cc a Wy - .cc czy .cpp ?



Pozdrawiam!
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

Debian zapisuje z .cpp
wenabdg
Beginner
Posty: 118
Rejestracja: 27 października 2006, 18:35

Post autor: wenabdg »

Ja tez zapisuje z .cpp

Ale wg mnie poprostu sa kompilatory ktore zapisuja tylko dajmy na to .cc a inne tylko z .cpp i to nie ma wiekszego znaczenia na to co wyjdzie po kompilacji jezeli twoj kompilator obsluguje .cc i .cpp to wszystko wporzatku. Wychodzi na to, ze mozesz sobie wybierac jakie rozszezenie ma miec twoje zrodlo to wszystko.

Proponuje zamknac temat

Pozdrawiam
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

Zawsze w kompilatorze można przez odpowiedni parametr można ustalić język w jakim napisany jest program, przez co jasno zaznaczyć co jest kompilowane.
Zablokowany