Dekompilacja (C#/Java/C++)

Potrzebujesz pomocy z C, C++, perl, python, itp.
Awatar użytkownika
INITIAL
Posty: 25
Rejestracja: 16 lipca 2015, 14:31

Dekompilacja (C#/Java/C++)

Post autor: INITIAL »

Witam,
jako niedoświadczony użytkownik zaczynający dopiero raczkować w świecie programowania, chciałem zapytać się który język polecacie do publicznego udostępniania gotowych aplikacji w internecie.
Wiedza, którą aktualnie posiadam podpowiada mi, że:
(C++) jest najbezpieczniejszy, ponieważ próba dekompilacji programu zwraca kod o takim samym działaniu, ale nie jest on dokładnym odwzorowaniem kodu źródłowego napisanego przez autora programu
(Java) dekompilacja programu zwraca kod identyczny z kodem źródłowym napisanym przez autora
(C#) dekompilacja programu zwraca kod prawie identyczny z kodem źródłowym napisanym przez autora

Jeżeli ktoś jest szerzej zorientowany w temacie działania (C#/Java/C++) oraz wie coś ciekawego na temat dekompilacji w poszczególnych językach lub chce coś dodać, to chętnie posłucham :)
giaur
Member
Posty: 1915
Rejestracja: 25 maja 2007, 22:16

Post autor: giaur »

Ściślej:
- dekompilacja c/c++ zwraca kod w assemblerze
-dekompilacja javy -kod nie identyczny z oryginałem (jest około 90% pierwowzoru)
-dekompilacja c# - też kod nie identyczny z oryginałem, ale w 100% kompilowalny z powrotem. W odróznieniu od javy

Poza tym, są zaciemniacze kodu - do javy i c#, gdzie przy użyciu najlepszych (płatnych) w praktyce kod jest tak samo trudny w interpretacji jak ten assembler z c/c++
Shyartle
Posty: 4
Rejestracja: 01 listopada 2015, 22:05

Post autor: Shyartle »

Czyli aplikacje w jakim języku programowania najbardziej by się nadały?
ODPOWIEDZ