sql

Potrzebujesz pomocy z C, C++, perl, python, itp.
fanatico
Beginner
Posty: 315
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 23:16

sql

Post autor: fanatico »

Jak juz pytac to na calego. Chciałem zapytanie dodac w poprzednim poscie ,ale chyba sie zamkna :-P - teraz trzeba mi cos do assemblera i SQL - z tym drugim to chyba nie bedzie problemu , poniewaz juz kiedys mialem na FC6 i wszystko dzialalo bez zarzutu. Natomiast bardziej zalezy mi na assemblerze ;-) . Nigdy nie uzywalem i powiem szczerze ze pierwszy raz bede isntalowal tego typu kompilator - nawet na windowsie nie korzystalem. Help :-P
chyl-o
Junior Member
Posty: 621
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: chyl-o »

nasm, do debugowania mozesz użyć gdm.
Coldpeer
Posty: 12
Rejestracja: 07 marca 2007, 12:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Coldpeer »

fasm ponoć bardzo dobry.

Inne, np. masm, tasm, ...
fanatico
Beginner
Posty: 315
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 23:16

Post autor: fanatico »

Fajnie fajnie , mam - zainstalował się - tylko teraz pozostało uruchomienie - pod Windowsem używałem takich oto wpisów :

Kod: Zaznacz cały

tasm /zi nazwa_pliku.asm 
nastepnie:

Kod: Zaznacz cały

tlink /v nazwa.pliku.rozszerzenie*
* - nie pamietam jakie tutaj było - w każdym badz razie po takich 2 operacjach dostawałem plik w postaci exe.Nastepnie tego execa odpalalem z konsoli wpisujac jego nazwe.Tutaj niestety nie wiem - jeszcze jedno - w windowsie podczas zapisywania pliku do katalogo musialem miec w tym katalogo 4 pliczki (TASM , MASM , TLINK i jeszcze jakis) i za pomocą tych o to plików kompilowałem program - ktory pisalem w jakims notatniku . Rozumiem ze tutaj taka procedura nie jest potrzebna - prosilbym o jakies wskazówki .
ODPOWIEDZ