Internet Explorer instalacja pod wine

Problemy dotyczące innych systemów operacyjnych
charlie_six
Posty: 44
Rejestracja: 22 listopada 2007, 18:33

Internet Explorer instalacja pod wine

Post autor: charlie_six »

Muszę zainstalować pod wine Internet Explorer ponieważ wymaga go potrzebny mi program. Używam skryptu ies4linux, ale nie działa on poprawnie. Sam się wyłącza lub potrzebne pliki ściągają się chwile a potem wywala

Kod: Zaznacz cały

 Downloading from microsoft.com:
   13%  mfc42.cab!! Wystąpił błąd podczas ściągania. Proszę uruchom IEs4Linux ponownie. Uszkodzony plik: mfc42.cab
Tak cały czas. Oto co dostaje jak odpalam skrypt z terminala

Kod: Zaznacz cały

** (ies4linux-gtk.py:31006): WARNING **: Invalid borders specified for theme pixmap:
        /home/charlie/.themes/BlueSpace_II/gtk-2.0/shadows/frame1.png,
borders don't fit within the image
albo

Kod: Zaznacz cały

charlie@charlie-desktop:~$ /home/charlie/Backup/Skrypty/ies4linux-2.99.0.1/ies4linux

** (ies4linux-gtk.py:32063): WARNING **: Invalid borders specified for theme pixmap:
        /home/charlie/.themes/BlueSpace_II/gtk-2.0/shadows/frame1.png,
borders don't fit within the image
/home/charlie/Backup/Skrypty/ies4linux-2.99.0.1/ui/pygtk/ies4linux-gtk.py:399: GtkWarning: Invalid text buffer iterator: either the iterator is uninitialized, or the characters/pixbufs/widgets in the buffer have been modified since the iterator was created.
You must use marks, character numbers, or line numbers to preserve a position across buffer modifications.
You can apply tags and insert marks without invalidating your iterators,
but any mutation that affects 'indexable' buffer contents (contents that can be referred to by character offset)
will invalidate all outstanding iterators
  gtk.main()
ui/pygtk/python-gtk.sh: line 6: 32063 Segmentation fault      (core dumped) python "$IES4LINUX"/ui/pygtk/ies4linux-gtk.py
charlie@charlie-desktop:~$ 
Proszę o pomoc
.
pavbaranov
Senior Member
Posty: 2156
Rejestracja: 29 lipca 2007, 18:06

Post autor: pavbaranov »

Którą wersję IE instalujesz?
Jeśli instalator ie4linux działa, a jedynie zapętla się na serwerze MS, to wygląda na to, że po ich stronie coś nie tak. Może trzeba poczekać i spróbować zainstalować nieco później. Te błędy z konsoli nie powinny powodować złego działania skryptu pythona.
charlie_six
Posty: 44
Rejestracja: 22 listopada 2007, 18:33

Post autor: charlie_six »

Instaluję wersję 6. Przy każdej innej wersji jest tak samo. Wczoraj też usiłowałem zainstalować i również skrypt wywalał błędy oraz wieszał się. Może to dla tego że ja jestem teraz po limicie transferu danych i mój real wynosi 3Kb? ;-)
.
pavbaranov
Senior Member
Posty: 2156
Rejestracja: 29 lipca 2007, 18:06

Post autor: pavbaranov »

charlie_six pisze:Może to dla tego że ja jestem teraz po limicie transferu danych i mój real wynosi 3Kb?
To chyba masz rozwiązanie
ODPOWIEDZ