brak automontowania karty SD po rekompilacji jaja ??

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
strzelcu
Posty: 27
Rejestracja: 06 lutego 2007, 23:12
Lokalizacja: czewa

brak automontowania karty SD po rekompilacji jaja ??

Post autor: strzelcu »

Na starym jądrze montowalo mi automatycznie wkładałem karte i już pojaiwało sie okienko itp. Zapodałem jajo 2.6.21.1 i wszsystko mi sie montuje automatem prócz SD karty nei wiem czemu , czytnik smiga a karte musze montowac recznie --pomocy !!

--Co do poprzedniego posta odnosnie bootsplasha to juz problem rozwiazany - opis tez zapodalem-----
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

strzelcu
Posty: 27
Rejestracja: 06 lutego 2007, 23:12
Lokalizacja: czewa

Post autor: strzelcu »

yy tak ale chyba się nie zrozumieliśmy chodzi o to że nie montuje mi karty SD zaraz jak ja włożę , czyli coś jak autorun na płycie ,że pojaiwa sie okienko z pytaniem czy chce zaimportować zdjęcia i takie tam ,albo jak wkladam płyte to ikona sie sama pojaiwa na pulpicie i samo sie pyta czy otworzyc katalog czy nie na starym jajku tak bylo a na nowym wszystko mi notuje np podlaczam pod usb apart to wykrywa go jako dysk wymienny i pojawia sie dialog odnosnie zgrywania zdjec a jak wkaldam karte to cisza musze recznie (pmount ,hal,dbus -- wszystko w najnowszej wersji,zaladowany modul autofs4,) i nic :(
Lorenzo
Beginner
Posty: 262
Rejestracja: 15 sierpnia 2006, 16:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lorenzo »

Jeżeli na 2.6.18 działa, a na 2.6.21 nie, znaczy wniosek prosty - nie zaznaczyłes czegoś przy kompilacji. Ewentualnie przenieśli opcję w inny dział. Skonfiguruj kernela poprzez make oldconfig i skompiluj ponownie.
ODPOWIEDZ