programy graficzne

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
fanatico
Beginner
Posty: 315
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 23:16

Post autor: fanatico »

Mam te kodeki poinstalowane - nawet już mi nie chodzi o to bo widze że kino nie jest tym czego szukam.Muszę to zrobić dzisiaj i nie mam pojęcia w czym . Jak bym odpalił pinnacle(soft pod windowsa) pod winem to czy na filmiku może już by mi nie pokazywał napisu że to wersja demonstracyjna:P - cracka pod windowsa też nie mogę znaleźć ;-) .Generalnie to jestem uziemniony na cały dzień przed kompem i poszukiwaniami jakiegoś dobrego softu. Proszę o pomoc!!
elwis
Beginner
Posty: 108
Rejestracja: 08 lutego 2007, 18:36
Lokalizacja: Gdañsk

Post autor: elwis »

Ja natomiast słyszałem o programie lives - podobno przyzwoity, lecz nie miałem okazji jeszcze sprawdzić..
fanatico
Beginner
Posty: 315
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 23:16

Post autor: fanatico »

Poradziłem sobie trochę na około , ale przynajmniej mam spokoj z siorą.Poinstalowałem wszystko chyba co tylko...
cinerella z repo , avidemux z repo , lives z repo zrobiłem binarke i zainstalowałem cinepaint...okazało się że to wszystko za mało a raczej za dużo - poprostu za mało czasu miałem(dzisiaj) , żeby to wszystko ogarnąć i przerzuciłem się (wyjątkow) na windowsa , gdzie też miałem nielada problemy ażeby coś odpowiedniego znaleźć - jak się okazało przedstawiciele Microsoftu(śmieszna nazwa jak się ją pisze o tej porze i po takim czasie przed kompem) sprawili mi prezent o który na szczęście się potknąłem - windowsowy Movie Maker.Co prawda to nie Adobe , Pinnacle , etc....ale zawsze coś - no i za free(a prosty jak budowa cepa).Dzień uważam za dziwny conajmniej , ale udany.
ODPOWIEDZ