adobe audition (ulepszony cool edit pro 2)

Tematy związane z oprogramowaniem, instalacją, konfiguracją
JarekJ83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 13:23

adobe audition (ulepszony cool edit pro 2)

Post autor: JarekJ83 »

witam jedynym programem jaki 3ma mnie pod xp jest wlasnie adobe audition na ktorym duzo pracuje, zaden program linuksowy nie zastapi mi go i wtyczek ktore tam posiadam..na cededze sie nie uruchamia, poprzez wine takze nie...a moze jednak jest jakis sposob?? szkoda ze adobe audition nie jest takze pod debiana :( (
Deathman
Beginner
Posty: 298
Rejestracja: 20 kwietnia 2007, 15:04
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Deathman »

A może spróbuj uruchomić pod CrossOver Office? Ew. powiedz co Ci wyrzuca w konsoli jak próbujesz przez Wine uruchomić..
JarekJ83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 13:23

Post autor: JarekJ83 »

fixme:midi:OSS_MidiInit Synthesizer supports MIDI in. Not yet supported.
to mi wyskakuje w konsolce


//edit
Używaj tagów code i quote
Kaka'
Awatar użytkownika
draco
Beginner
Posty: 258
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Inna rzeczywistość

Post autor: draco »

Ja bym proponował zacząć od wywalenia wine z paczek (zakładam instalację przez apta) i skompilowanie najnowszego i wtedy spróbować.
JarekJ83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 13:23

Post autor: JarekJ83 »

wine mam najnowsze..
Kaka'
Senior Member
Posty: 3018
Rejestracja: 30 lipca 2006, 13:17
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Kaka' »

JarekJ83 pisze:wine mam najnowsze..
Tak jednak, z tego co mi wiadomo, wine działa znacznie lepiej jeżeli samemu się je skompiluje.
JarekJ83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 13:23

Post autor: JarekJ83 »

Kaka' pisze:
JarekJ83 pisze:wine mam najnowsze..
Tak jednak, z tego co mi wiadomo, wine działa znacznie lepiej jeżeli samemu się je skompiluje.
no tak tylko jak ? odnosnie do tego komunikatu co mi wyskakuje :) o to chodzi ze sam nie wiem , dlatego jestem tutaj hehe :)
Awatar użytkownika
draco
Beginner
Posty: 258
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Inna rzeczywistość

Post autor: draco »

Tylko, że w paczkach to akurat jest wręcz średniowieczne imho wine.

http://www.winehq.com/?announce=latest

Wchodzisz tam, ściągasz paczkę tar.gz, rozpakowujesz a następnie postepujesz zgodnie z instrukcjami w pliku README. Oczywiście musisz całkowicie pozbyć się wine z paczek łącznie z katalogiem .wine. Niby nie wymagane, ale jednak lepiej będzie jak tak zrobisz.

A sam błąd to nie błąd ;p ale brak implementacji dla tej konkretnej rzeczy [ fixme :) ].
JarekJ83
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 13:23

Post autor: JarekJ83 »

draco pisze:Tylko, że w paczkach to akurat jest wręcz średniowieczne imho wine.

http://www.winehq.com/?announce=latest

Wchodzisz tam, ściągasz paczkę tar.gz, rozpakowujesz a następnie postepujesz zgodnie z instrukcjami w pliku README. Oczywiście musisz całkowicie pozbyć się wine z paczek łącznie z katalogiem .wine. Niby nie wymagane, ale jednak lepiej będzie jak tak zrobisz.

A sam błąd to nie błąd ].

niestety to nic nie dało i wciaz wyskauje to co wyskakiwało..cholera:d

p.s jak ktos mi to uruchomi i ze bedzie ladnie dzialac to postawie piwko :D

[ Dodano: 2007-04-23, 23:23 ]
^i co chyba nikt nie pomoże..i zostaje mi siedzenie na tym popieprzonym xp bo adobe audition musze miec:/
velmafia
Member
Posty: 1820
Rejestracja: 01 września 2006, 00:56
Lokalizacja: Las

Post autor: velmafia »

JarekJ83 pisze:a moze jednak jest jakis sposob??
ja bym proponował zrobić tak:
instalujesz VMware (wersja VMware serwer jest darmowa, tylko musisz się zarejestrować poprzez ich stronę):
http://www.vmware.com/download/server/

potem instalujesz sobie pod VM winde i na tej windzie robisz co potrzebujesz, a masz ją w okienku ;) (albo możesz ją zmaksymalizować).


takim sposobem wszystko pod windę odpalisz na Debianie (tzn. na windzie pod Debianem), a wcale tak sprzętu nie obciąża, ja przy zabawie 3 systemami miałem obciążenie procka 10~15% (amd64 1800@2400MHz) (oczywiście nie używałem żadnych zasobożernych programów pod otwartymi systemami).

sam korzystam z VM (dla Turbo Pascala) na którym jestem zmuszony pisać maturę, i mogę takie rozwiązanie polecić z czystym sumieniem.



aloha
ODPOWIEDZ