Fujitsu Siemens Amilo M1450G - Konfiguracja

Pomoc dotycząca instalacji systemu
Maciek
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2007, 14:15

Fujitsu Siemens Amilo M1450G - Konfiguracja

Post autor: Maciek »

Witam. Jestem typowym newbie jezeli chodzi o linuxa. Zainstalowalem go z troche z ciekawosci, ale rowniez i z koniecznosci (podstawy informatyki na uczelni)

Dzieki temu forum udalo mi sie Go poprawnie zainstalowac (Debian w wersji ETCH - serwer graficzny, pakiety bibliotek i kompilatorow jezyka C...).

NIestety mam jeden wielki problem, ktory nie daje mi spokoju!

Nie potrafie skonfigurowac sieci bezprzewodowej, gdyz w ten sposob lacze sie z internetem w Windzie.

Mecze sie juz z tym od dwoch dni, ale w koncu sie poddalem... sciagnelem nawet plytke 1 dvd z nadzieja uzyskania mozliwosci zainstalowania jakichs przydatnych w tym celu programow... i nic...

Posiadam Laptopa jak w Temacie czyli: Fujitsu Siemens Amilo M1450G

Sterowniki do karty sieciowej to prawdopodobnie: Intel PRO/Wireless 2200BG, kore sciagnelem pod linuxa...

Jezeli ktos jest kompetenty w tej sprawie, to prosilbym o dokladn i dosc lopatologiczne wyjasnienie mi, jak mam rozwiazac ten problem.

Edit: oczywiscie poszukiwalem odpowiedzi na moj problem n aforum lecz jej nie znalazlem... jedynym tematem jaki mi cos mowil to: http://debian.linux.pl/viewtopic.php?t= ... t=wireless ale wiel emi on nei powiedzial...

[ Dodano: 2007-03-25, 09:46 ]
szkoda, że nikt nie jest w stanie mi pomoc...

ipw2200.sf.net a strona tez niezbyt mi pomogla... ciezko trafic do laika...
ODPOWIEDZ