Witam

Wszystko Off Topic
szatyna8
Posty: 25
Rejestracja: 07 listopada 2009, 13:44
Lokalizacja: /home/szatyna8

Post autor: szatyna8 »

No to ja też powiem wszystkim cześć :D
knife
Posty: 78
Rejestracja: 11 sierpnia 2010, 21:39

Post autor: knife »

Ja też :P
Witam wszystkich.
gandzia40
Posty: 1
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 23:24

Post autor: gandzia40 »

Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, kilka dni temu zainstalowałem sobie Debiana5 stabilnego i386 z jądrem 2.6.26.
Właściwie tak na poważnie to jest to mój pierwszy kontakt z Linuksem. Pierwszy raz zainstalowałem Linuksa jakieś 10 lat temu i był to Mandrake, ale szybko się go pozbyłem, bo nic w nim nie umiałem.
Przez te 10 lat głównie miałem Windows, ale z Linuksem jeszcze kilka razy próbowałem, poznałem tylko podstawowe polecenia konsoli.
W międzyczasie programowałem dla Windows, grałem, nawet miałem pomysł napisać własny OS.
Teraz mam tego Debiana, ale nie umiem zainstalować Orange Freedom, modem ZTE ZXDSL 852.
NiRa
Posty: 2
Rejestracja: 12 września 2010, 11:25

Post autor: NiRa »

Również się przywitam: Hai :)
Awatar użytkownika
pejot
Posty: 47
Rejestracja: 29 września 2010, 11:06
Lokalizacja: LBN

Post autor: pejot »

A wita Was swieżak. Mam nadzieję, że będę pomocny i sam zasięgnę tu informacji.
GrzegorzL
Posty: 13
Rejestracja: 28 grudnia 2010, 19:40

Post autor: GrzegorzL »

Witam.
Przybyłem tutaj do was aby się czegoś dowiedzieć. Nie oczekuję gotowych rozwiązań problemu ale tylko i wyłącznie "nakierowania" mnie do poprawnej odpowiedzi, rozwiązania. Wcześniej jak byłem w 6 klasie podstawówki używałem Linuksa Mandrivy, ale jakoś się zniechęciłem, w 2-3 klasie gimnazjum zacząłem używać Ubuntu i aż do teraz. Myślę, ze jakąś tam wiedzę mam z zakresu Linuksa, ale jestem jej głodny i pragnę więcej. Obecnie mam 17 lat i przesiadka na Debiana. Dlaczego, bo polityka Canonical wkracza już na masówkę a nie na potrzeby użytkownika, te wszystkie zbędne dodatki do Ubuntu przestały mnie już zachwycać. Ale dobrze, koniec o tym bo miałem się przywitać. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum i liczę na owocną współpracę.
Życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
075browar
Posty: 7
Rejestracja: 28 grudnia 2010, 22:32
Lokalizacja: localhost

Post autor: 075browar »

Witam wszystkich Debianowych maniaków :D
Od pól roku korzystam z Debiana Lenny; część rzeczy udało mi się dzięki temu forum. W końcu postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrowienia dla wszystkich.
Awatar użytkownika
enki
Posty: 16
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 02:37
Lokalizacja: UK

Post autor: enki »

Pozdrowienia dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Kamilko
Beginner
Posty: 238
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 19:44
Lokalizacja: Okolice Poznania

Post autor: Kamilko »

Witam i o zdrowie pytam ;)
Od niedawna używam Debiania, oczywiście wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięczam temu Forum.
Mam nadzieję, że nie będę przeszkadzał za bardzo :p
MSP
Posty: 13
Rejestracja: 13 lutego 2011, 17:45

Post autor: MSP »

Również witam wszystkich. Po pewnym czasie przerwy od Linuxów postanowiłem doń wrócić i mój wybór padł właśnie na Debiana, który jest drugim systemem zainstalowanym na mojej maszynie obok Windowsa XP. Bardzo chętnie korzystałbym tylko z Debiana, jednakże nadal wiele rzeczy trzyma mnie przy Windowsie i tak sobie użytkuję równolegle oba systemy. Mam nadzieję, że to forum okaże się mi pomocne w razie problemów i będzie dobrze służyło celem poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi tego systemu :) Pozdrawiam wszystkich!
Zablokowany