Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Adobe Flash Player, a Mozilla Firefox

Adobe Flash Player, a Mozilla Firefox

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego po zainstalowaniu Flash Playera z repozytorium, Firefox nie potrafi go wykryć. Najdziwniejsze jest to iż Iceweasel zintegrował się z Flash Playerem i działa dobrze, natomiast "czysty" Firefox nie. Korzystam z Debiana "Lenny" GNOME gdyby to coś miało pomóc.

Pozdrawiam.
    Piro

Jeżeli jest to wersja 32 bitowa to sobie zainstaluj flash playera z oficjalnej strony Adobe, a najprościej pod Ubuntu. Nie wiem czy firma Adobe wypuściła już wersję 64 bitową, ale dla 32 wszystko jest dobrze.

Zainstalowałem wersję ze strony Adobe i nadal nic z tego (oczywiście uprzednio odinstalowałem starą)... Wersja oczywiście 32bit

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego po zainstalowaniu Flash Playera z repozytorium, Firefox nie potrafi go wykryć.
    No a jak niby mial wykryc? Myslisz ze wypakowales sobie firefoxa do dowolnego katalogu i ma wykryc w jakis tajemniczy sposob? Jak instalowaleś z repo, to pewnie dpkg utworzyl dowiązanie gdzieś w jakims /usr/lib/firefox/plugins a to sie ma nijak do twojego firefoxa., ktorego uzywasz. Trzeba bylo zrobic odpowiednie dowiązanie.

Zainstalowałem wersję ze strony Adobe i nadal nic z tego (oczywiście uprzednio odinstalowałem starą)... Wersja oczywiście 32bit
    To pewnie podales zly katalog, w ktorym masz swojego firefoxa. Zrob dowiazanie albo zainstaluj jeszcze raz.

W ogole na forum na pewno juz bylo o instalowaniu flasha - czemu zakladasz kolejny post zamiast poszukac?

Ja tam nigdy nie podaję żadnych dowiązań. Zawsze instaluję Flasha ze strony Adobe (paczka deb dla Ubuntu) i nie mam problemów.